HAVACILIK DANIŞMANLIĞI

  • Havacılık Danışmanlığı
  • Havacılık Danışmanlığı

Gökçen Havacılık; Profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve tecrübesiyle tüm kurum ve kuruluşlara havacılık konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Her yerin, her mekanın havadan izlenmesi, araçların ve mekanların online takibi, haritalandırma, hava analizi, havadan fotoğraf ve video çekimi, hava taksi, hava ambulans, havadan ilaçlama konularında danışmanlık yapmaktadır.

İş ortaklarımızı, müşterilerimizi, strateji belirlemede, organizasyon yönetiminde, teknolojilerin takibinde ve performans gelişiminde desteklemekteyiz.

Kurulması planlanan havacılık işletmesi için ihtiyaçlarınızın belirlenmesinden sonra; Uygun hava araçlarının tespitinin yapılması, seçilen hava araçlarının ekonomi ve verimliliğinin belirlenmesi, hava aracının işletilmesi ile ilgili tüm operasyonel problemlerin tespiti edilmesi, hava aracının ithali, satışı ve teslimatı, hava araçlarının kiraya verilmesi, satılması, bakım kabiliyetleri konusunda koordinasyonun sağlanması, TRTO, FTO hizmetlerinin verilmesi, uçuş ekibi temini ve insan Kaynakları süreçlerin yönetilmesi esnasında sunulan çözümlere birlikte istikrarlı hareket edilmesi, şirketinin geleceğini etkileyecektir. Çözüm üreten bir ekiple doğru kararları alarak, doğru hedef ve uygun politikaları seçebilir, gösterdiğimiz yolda başarıya ulaşabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz havacılıkla ilgili deneyimlerini, stratejilerini, teknolojilerini, pazarlama ve satış konularındaki vizyonunu sizlerle paylaşmaktan onur duymaktadır.